O nás

Elaren s.r.o.

Společnost ELAREN s.r.o. začala aktivně pracovat v roce 2013, po jejím převzetí novými majiteli. Jejím účelem je poskytovat služby zejména v oblasti technického zařízení budov a technologických zařízení staveb, zejména v oblasti tepelné energetiky. Nabízíme řadu služeb, a to v oblasti projektů od úrovně studií po realizační projekty, vypracování průkazů energetické

Výhody parogenerátorů

Nabízené parogenerátory jsou konstruovány jako vodotrubné parní kotle, kde horní sběrač funguje jako parní buben. Tento kotel pracuje jako standardní kotel s regulací hladiny a zejména s možností odkalení a odluhování. To přináší v provozu oproti průtočným rychlovyvíječům páry mnoho výhod, zejména:


Servis

Na dodávané zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis. Servis zajišťujeme na celý rozsah dodávky, tj. na tlakovou, plynovou i elektrickou část dodávky. Nabízíme provádění pravidelných preventivních prohlídek a seřízení spotřebiče na optimální spalování. Samozřejmostí je dodávka náhradních ... po celou dobu životnosti zařízení. Kotle jsou vybaveny standardně hořáky firmy Weishaupt, největšího světového výrobce hořáků, které mají zastoupení po celém světě. Servisní organizace má k dispozici skladem základní náhradní díly, takže na případné poruchy můžeme neprodleně reagovat.